O NÁS

Zabývat se ekologií není pouze trend, je to budoucnost, potřeba a způsob života. Je více než aktuální věnovat pozornost přírodě, jak o ni pečovat, jak neškodit. A recyklace je velmi dobrý způsob, jak pomáhat.

Firma Ekostavba PUP s. r. o.  je moderní společnost, která si tuto sounáležitost s přírodou uvědomuje, využívá perfektní bytelné konstrukce k dalšímu zpracování v oblasti stavebnictví… Vždy v duchu ekologie, ale zároveň úspory – času, peněz i energií.

Stavby z recyklovaných kontejnerů jsou nadčasové, funkční, odolné, bezpečné a přizpůsobivé svému okolí… A v neposlední řadě i ekonomické.

Vyrobit Vám můžeme téměř cokoli Vás napadne, ať uvažujete o ekologickém domě, nebo kanelářských prostorech, z kontejnerů lze vybudovat dílna, sklad, sauna, bazén, garáž, chata, sklad, mobilheim, pergola i bunkr, nebo zahradní domek pro děti…

…a rozhodně nepoznáte zevnitř, ani zvenku, že byl kdy k výstavbě použit lodní kontejner… pokud si to nebudete přát 🙂 Sjednejte si schůzku s naším specialistou a splňte si sen o moderním a smysluplném bydlení…

Objednat zde: _.